Popis trenera Saveza. Popis se ažurira sa svakom promjenom. Stanje od III. 2018.

Treneri badmintona (abecednim redom):
Arni Badjuk

Ema Badjuk

Petra Bručić

Maja Capuder

Saša Čale

Igor Čimbur

Saša Ćurčić

Darko Dananić

Ratko Galjer

Anja Gorup

Renata Horvat Vrbnjak

Edo Hržić

Damir Ilić

Ivor Ilić

Dasen Jardas

Silvio Jurčić

Vanja Kalinović

Marija Karapandža

Dragan Krnjić

Filip Lončarić

Mišel Mihetec

Snježana Milešević

Lidija Petrinović Zekan

Jelena Pirner

Neven Rihtar

Miroslav Samardžić

Zlatko Šavor

Emilija Talan

Danijel Zadravec

Andrea Žvorc

Voditelji badmintona (abecednim redom):
Kristijan Babić
Vinka Ivanković
Dubravka Lukić
Mladen Nedov
Nives Resanović

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
BWF Super 300
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
International Challenge
26.02. - 29.02.
FZ FORZA Slovak Open 2020
Future Series
Ožujak
03.03. - 08.03.
YONEX German Open 2020
BWF Super 300
Datum
Naziv
Grad
Veljača
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)
26.02. - 01.03.
YONEX Dutch Junior International 2020
Haarlem, Nizozemska (NED)
Ožujak
04.03. - 08.03.
YONEX German Junior 2020
Berlin, Njemačka (GER)
12.03. - 14.03.
AMOT Israel Junior 2020
Rishon Le Zion, Izrael (ISR)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
Ožujak
02.03. - 04.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Zadar, Hrvatska (CRO)
06.03. - 08.03.
Donut Cup 2020
Zgornja Kungota, Slovenija
13.03. - 15.03.
Polish U17 International 2020
Imielin, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
21.03. - 21.03.
HK 2020 - I. krug - Veterani
Čakovec (BK Međimurje)
Svibanj
09.05. - 10.05.
HK 2020 - II. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
16.05. - 17.05.
Adria Masters International 2020
Opatija, Hrvatska (CRO)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
Barcelona, Španjolska (ESP)
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
Beč, Austrija (AUT)
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)

Pogledaj kalendar