Popis trenera Saveza. Popis se ažurira sa svakom promjenom. Stanje od III. 2018.

Treneri badmintona (abecednim redom):
Arni Badjuk

Ema Badjuk

Petra Bručić

Maja Capuder

Saša Čale

Igor Čimbur

Saša Ćurčić

Darko Dananić

Ratko Galjer

Anja Gorup

Renata Horvat Vrbnjak

Edo Hržić

Damir Ilić

Ivor Ilić

Dasen Jardas

Silvio Jurčić

Vanja Kalinović

Marija Karapandža

Dragan Krnjić

Filip Lončarić

Mišel Mihetec

Snježana Milešević

Lidija Petrinović Zekan

Jelena Pirner

Neven Rihtar

Miroslav Samardžić

Zlatko Šavor

Emilija Talan

Danijel Zadravec

Andrea Žvorc

Voditelji badmintona (abecednim redom):
Kristijan Babić
Vinka Ivanković
Dubravka Lukić
Mladen Nedov
Nives Resanović

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Srpanj
07.07. - 12.07.
Russian Open 2020
BWF Super 100
13.07. - 18.07.
EUSA University Games 2020
Univerzijada
16.07. - 19.07.
Azerbaijan International 2020
International Challenge
25.07. - 03.08.
Tokyo 2020 Olympic Games
OIimpijske igre
Datum
Naziv
Grad
Srpanj
06.07. - 08.07.
HASKOVO Bulgarian Junior International 2020
Haskovo, Bugarska (BUL)
16.07. - 19.07.
All England Junior Badminton Championships 2020
Birmingham, Engleska (ENG)
23.07. - 26.07.
BENINCA Polish U19 International 2020
Kędzierzyn-Koźle, Poljska (POL)
Kolovoz
06.08. - 09.08.
Bulgarian Junior Open Championships 2020
Pazardzhik, Bugarska (BUL)
Datum
Naziv
Grad
Srpanj
03.07. - 05.07.
HASKOVO U17 Bulgarian International 2020
Haskovo, Bugarska (BUL)
Kolovoz
14.08. - 16.08.
BABOLAT French U17 International 2020
Talence, Francuska (FRA)
21.08. - 23.08.
Danish Junior Cup U17 2020
Hvidovre, Danska (DEN)
28.08. - 30.08.
Spanish U17 International 2020
bit će određeno, Španjolska (ESP)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Srpanj
03.07. - 05.07.
HASKOVO U17 Bulgarian International 2020
Haskovo, Bugarska (BUL)
06.07. - 08.07.
HASKOVO Bulgarian Junior International 2020
Haskovo, Bugarska (BUL)
07.07. - 12.07.
Russian Open 2020
Vladivostok, Rusija (RUS)
13.07. - 18.07.
EUSA University Games 2020
Beograd, Srbija (SRB)

Pogledaj kalendar