Predsjednik Saveza
Ratko Galjer 
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com

Dopredsjednik Saveza

Marin Pipunić

marin.pipunić4@gmail.com


Glavni tajnik Saveza (profesionalna dužnost)

Maja Capuder
091 52 10 334
crobad@cba.hr


Članovi Upravnoga odbora :

Igor Čimbur - cimbur55@yahoo.com
Zlatko Korunda - kopgrad@gmail.com
Mario Saganić - mariosaganic87@gmail.com
Davor Štrbenac - davor.strbenac@dgh91.hr 


Stegovni sudac Saveza
mjesto nije popunjeno

Direktor reprezentacije
Ratko Galjer

Izbornik
Igor Čimbur

Izbornik juniora
Josip Uglešić

Izbornik mlađih dobnih kategorija (U-15, U-13, U-11,)
Silvio Jurčić


Ravnatelj natjecanja i registracijski povjerenik
Mirko Janičić - mirko.janicic@pbz.hr ; mjanicic13@gmail.com 

Stručni povjerenik
Lidija Petrinović

Sudački povjerenik

Ivanka Pokorni - ivpokorni@gmail.com 

Povjerenik za školska natjecanja i vezu s

Ministarstvom prosvjete i športa

Damir Markuš


Povjerenik za medije i marketing
Neven Rihtar


Zdravstveni povjerenik

Dora Dragčević


Povjerenik za antidopinški nadzor
Dora Dragčević

Koordinator za provedbu projekta
o ravnopravnosti sportašica

Lidija Petrinović

Predstavnik u igračkome povjerenstvu BWF-a

Filip Špoljarec


Povjerenica Saveza za Shuttle Time

dr. sc. Lidija Petrinović 

Izvršni urednik službenih stranica Saveza

Neven Rihtar


Službenik za zaštitu osobnih podataka

Maja Capuder


Službenik za informiranje

Maja Capuder

Adresa za zaprimanje zahtjeva:
Hrvatski badminton savez,
Trg Krešimira Ćosića 11
10 000 Zagreb
e-adresa za zaprimanje zahtjeva: crobad@cba.hr

Obrasci za podnošenje zahtjeva za pristup informacijama:

Zakon o pravu na pristup informacijama

Povjerenik za informiranje RH



Obrazac-2-Zahtjev-za-pristup-informacijama-1

Obrazac-3-Zahtjev-za-dopunu-ili-ispravak-informacije-1-1

Obrazac-4-Zahtjev-za-ponovnu-uporabu-informacija-1-1

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Svibanj
28.05. - 31.05.
YONEX Latvia International 2020
Future Series
Lipanj
04.06. - 07.06.
RSL Lithuanian International 2020
Future Series
06.06. - 07.06.
EPH 2020 - Seniori
Seniori
10.06. - 13.06.
IBERDROLA Spanish International 2020
International Challenge
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
25.06. - 28.06.
Russian International Junior White Nigths 2020
Gatchina, Rusija (RUS)
Srpanj
06.07. - 08.07.
HASKOVO Bulgarian Junior International 2020
Haskovo, Bugarska (BUL)
16.07. - 19.07.
All England Junior Badminton Championships 2020
Birmingham, Engleska (ENG)
23.07. - 26.07.
BENINCA Polish U19 International 2020
Kędzierzyn-Koźle, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
04.06. - 07.06.
BABOLAT German U17 Open 2020
Bergisch Gladbach, Njemačka (GER)
12.06. - 14.06.
Austrian U17 Open 2020
Dornbirn, Austrija (AUT)
18.06. - 21.06.
Serbian Youth International 2020
Novi Sad, Srbija (SRB)
19.06. - 21.06.
Serbia U17 International 2020
Novi Sad, Srbija (SRB)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Svibanj
28.05. - 31.05.
YONEX Latvia International 2020
Jelgava, Latvija (LAT)
Lipanj
04.06. - 07.06.
RSL Lithuanian International 2020
Panevėžys, Litva (LTU)
04.06. - 07.06.
BABOLAT German U17 Open 2020
Bergisch Gladbach, Njemačka (GER)
06.06. - 07.06.
EPH 2020 - Seniori
...

Pogledaj kalendar