Zadnja verzija je 22. listopada 2019.

PRVENSTVO HRVATSKE 2019.
HRVATSKI KUP 2019.

PRVENSTVO HRVATSKE 2018.
seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci ekipno

HRVATSKI KUP 2018.
 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2017.

 
HRVATSKI KUP 2017.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2016.

seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - ekipno

HRVATSKI KUP 2016.

 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2015.



HRVATSKI KUP 2014-15.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2014.


HRVATSKI KUP 2013-14.
PRVENSTVO HRVATSKE 2013.



HRVATSKI KUP 2012-13.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45 - ekipe


PRVENSTVO HRVATSKE 2012.


HRVATSKI KUP 2011-12.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - veterani - ekipe (pokusno)



PRVENSTVO HRVATSKE 2011.


Seniori - Zagreb, 5-6. veljače 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Zvonimir Đurkinjak; 2. Josip Uglešić; 3. Zvonimir Hoelbling, Igor Čimbur (svi MZ);
Ž: 1. Andrea Žvorc; 2. Staša Poznanović; 3. Lucija Vlah (sve MZ), Katarina Jagodić (Stella Zagreb); 
MM: 1. Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling; 2. Zvonimir Đurkinjak, Josip Uglešić (svi MZ); 3. Filip Špoljarec, Ivan Tucaković (MZ/Purger Zagreb), Matija Hranilović, Luka Vlahek (Međimurje Čakovec);
ŽŽ: 1. Staša Poznanović, Lucija Vlah; 2. Katarina Galenić, Matea Čiča; 3. Dora Dragčevič, Andrea Žvorc (sve MZ); Nikolina Dimić, Katarina Jagodić (SZ);
: 1. Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović; 2. Igor Čimbur, Matea Čiča; 3. Filip Špoljarec, Lucija Vlah i Zvonimir Hoelbling, Dora Dragčević (svi MZ).


Juniori - Zagreb, 26. ožujka 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Josip Uglešić (BK Medvedgrad 1998 Zagreb), 2. Dasen Jardas (BK Sušak Rijeka), 3. Filip

Špoljarec (MZ), Ivan Tucaković (BK Purger Zagreb);

Ž: 1. Maja Pavlinić (HBK Max), 2. Katarina Galenić (MZ), 3. Katarina Jagodić, Martina Skorup (Stella Zagreb);

MM: 1. Filip Špoljarec - Ivan Tucaković (MZ/PZ), 2. Dasen Jardas - Ivor Ilić (SR), 3. Josip Uglešić - Dorian Žitnik (MZ), Krešimir Koprivec - Matija Filo (BK Medimurje Cakovec);

ŽŽ: 1. Lucija Vlah - Dora Dragčević (MZ), 2. Katarina Jagodić - Nikolina Dimić (SZ), 3. Katarina Galenić - Helena Kovač (MZ), Martina Skorup - Tena Tucaković (SZ);

: 1. Filip Špoljarec - Lucija Vlah, 2. Josip Uglešić - Dora Dragčević, 3. Dorian Žitnik - Helena Kovač (svi MZ), Ivan Tucaković - Tena Tucaković (PZ/SZ).


Mlađi juniori - Čakovec, 8. svibnja 2011., u organizaciji BK Međimurje Čakovec. 


EkipnoPH2016

HK-2016-pobjednici

SENHK20161231

U11HK20161231

U13HK20161231

U15HK20161231

U17HK20161231

V35HK20161231

V45HK20161231

V55HK20161231

HK-2017-konacni-poredak

SENHK20171211

U11HK20171211

U13HK20171211

U15HK20171211

U17HK20171211

U19HK20171211

V35HK20171105

V45HK20171105

V55HK20170627

U11HK20150303konacno

U13HK20150513konacno

U15HK20150503konacno

U17HK20150513konacno

V35HK20150503konacno

V45HK20150503konacno

KadetiHKkonacno2014

MladijunioriHKkonacno2014

PoletarciHKkonačno2014

SenioriHKkonacno2014

U13HKkonacno2014

veterani35HKkonacno2014

Veterani45HKkonacno2014

HEK2012-13.

veterani45-hkkonacno 2013

hek2012

EkipnoPH2015

eph2013kadeti

V35HK20181102

V45HK20181102

V55HK20181102

U11HK20181212

SENHK20181212

HRVATSKI KUP 2018 konačni poredak

U13HK20181212

U15HK20181212

U17HK20181212

U19HK20181212

U13HK20191022

U15HK20191022

U17HK20191022

SENHK20191017

V35HK20191022

V45HK20191022

V55HK20191022

U11HK20191029

U19HK20191029

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Studeni
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Seniori
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
International Series
Prosinac
12.12. - 15.12.
Italian International 2019
International Challenge
19.12. - 22.12.
Turkey Open 2019
International Series
Datum
Naziv
Grad
Studeni
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
Caldas da Rainha, Portugal (POR)
Prosinac
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
16.12. - 18.12.
Turkey Junior Open 2019
Ankara, Turska (TUR)
Siječanj
16.01. - 19.01.
VICTOR Polish Junior 2020
Przemysl, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Studeni
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
Medvode, Slovenija (SLO)
29.11. - 01.12.
Medvode Youth Cup 2019
Medvode, Slovenija (SLO)
Prosinac
05.12. - 08.12.
YONEX Estonian U17 International 2019
Tartu, Estonija (EST)
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Studeni
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Osijek (BK Osijek)
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
Cardiff, Wales (WAL)
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
Caldas da Rainha, Portugal (POR)
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
Medvode, Slovenija (SLO)

Pogledaj kalendar