Zadnja verzija je 18. siječnja 2020.

HRVATSKI KUP 2020.
HRVATSKI KUP 2019.

PRVENSTVO HRVATSKE 2018.
seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci ekipno

HRVATSKI KUP 2018.
 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2017.

 
HRVATSKI KUP 2017.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2016.

seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - ekipno

HRVATSKI KUP 2016.

 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2015.



HRVATSKI KUP 2014-15.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2014.


HRVATSKI KUP 2013-14.
PRVENSTVO HRVATSKE 2013.



HRVATSKI KUP 2012-13.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45 - ekipe


PRVENSTVO HRVATSKE 2012.


HRVATSKI KUP 2011-12.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - veterani - ekipe (pokusno)



PRVENSTVO HRVATSKE 2011.


Seniori - Zagreb, 5-6. veljače 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Zvonimir Đurkinjak; 2. Josip Uglešić; 3. Zvonimir Hoelbling, Igor Čimbur (svi MZ);
Ž: 1. Andrea Žvorc; 2. Staša Poznanović; 3. Lucija Vlah (sve MZ), Katarina Jagodić (Stella Zagreb); 
MM: 1. Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling; 2. Zvonimir Đurkinjak, Josip Uglešić (svi MZ); 3. Filip Špoljarec, Ivan Tucaković (MZ/Purger Zagreb), Matija Hranilović, Luka Vlahek (Međimurje Čakovec);
ŽŽ: 1. Staša Poznanović, Lucija Vlah; 2. Katarina Galenić, Matea Čiča; 3. Dora Dragčevič, Andrea Žvorc (sve MZ); Nikolina Dimić, Katarina Jagodić (SZ);
: 1. Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović; 2. Igor Čimbur, Matea Čiča; 3. Filip Špoljarec, Lucija Vlah i Zvonimir Hoelbling, Dora Dragčević (svi MZ).


Juniori - Zagreb, 26. ožujka 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Josip Uglešić (BK Medvedgrad 1998 Zagreb), 2. Dasen Jardas (BK Sušak Rijeka), 3. Filip

Špoljarec (MZ), Ivan Tucaković (BK Purger Zagreb);

Ž: 1. Maja Pavlinić (HBK Max), 2. Katarina Galenić (MZ), 3. Katarina Jagodić, Martina Skorup (Stella Zagreb);

MM: 1. Filip Špoljarec - Ivan Tucaković (MZ/PZ), 2. Dasen Jardas - Ivor Ilić (SR), 3. Josip Uglešić - Dorian Žitnik (MZ), Krešimir Koprivec - Matija Filo (BK Medimurje Cakovec);

ŽŽ: 1. Lucija Vlah - Dora Dragčević (MZ), 2. Katarina Jagodić - Nikolina Dimić (SZ), 3. Katarina Galenić - Helena Kovač (MZ), Martina Skorup - Tena Tucaković (SZ);

: 1. Filip Špoljarec - Lucija Vlah, 2. Josip Uglešić - Dora Dragčević, 3. Dorian Žitnik - Helena Kovač (svi MZ), Ivan Tucaković - Tena Tucaković (PZ/SZ).


Mlađi juniori - Čakovec, 8. svibnja 2011., u organizaciji BK Međimurje Čakovec. 


EkipnoPH2016

HK-2016-pobjednici

SENHK20161231

U11HK20161231

U13HK20161231

U15HK20161231

U17HK20161231

V35HK20161231

V45HK20161231

V55HK20161231

HK-2017-konacni-poredak

SENHK20171211

U11HK20171211

U13HK20171211

U15HK20171211

U17HK20171211

U19HK20171211

V35HK20171105

V45HK20171105

V55HK20170627

U11HK20150303konacno

U13HK20150513konacno

U15HK20150503konacno

U17HK20150513konacno

V35HK20150503konacno

V45HK20150503konacno

KadetiHKkonacno2014

MladijunioriHKkonacno2014

PoletarciHKkonačno2014

SenioriHKkonacno2014

U13HKkonacno2014

veterani35HKkonacno2014

Veterani45HKkonacno2014

HEK2012-13.

veterani45-hkkonacno 2013

hek2012

EkipnoPH2015

eph2013kadeti

V35HK20181102

V45HK20181102

V55HK20181102

U11HK20181212

SENHK20181212

HRVATSKI KUP 2018 konačni poredak

U13HK20181212

U15HK20181212

U17HK20181212

U19HK20181212

V35HK20191022

V45HK20191022

V55HK20191022

SENHK20191205

U19HK20191221

U17HK20191221

U15HK20191221

U13HK20191221

U11HK20191221

HRVATSKI KUP 2019 konačni poredak

V55HK20200117

V45HK20200117

V35HK20200117

SENHK20200117

U19HK20200117

U17HK20200117

U15HK20200117

U13HK20200117

U11HK20200117

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
BWF Super 300
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
International Challenge
26.02. - 29.02.
FZ FORZA Slovak Open 2020
Future Series
Ožujak
03.03. - 08.03.
YONEX German Open 2020
BWF Super 300
Datum
Naziv
Grad
Veljača
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)
26.02. - 01.03.
YONEX Dutch Junior International 2020
Haarlem, Nizozemska (NED)
Ožujak
04.03. - 08.03.
YONEX German Junior 2020
Berlin, Njemačka (GER)
12.03. - 14.03.
AMOT Israel Junior 2020
Rishon Le Zion, Izrael (ISR)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
Ožujak
02.03. - 04.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Zadar, Hrvatska (CRO)
06.03. - 08.03.
Donut Cup 2020
Zgornja Kungota, Slovenija
13.03. - 15.03.
Polish U17 International 2020
Imielin, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
21.03. - 21.03.
HK 2020 - I. krug - Veterani
Čakovec (BK Međimurje)
Svibanj
09.05. - 10.05.
HK 2020 - II. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
16.05. - 17.05.
Adria Masters International 2020
Opatija, Hrvatska (CRO)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
Barcelona, Španjolska (ESP)
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
Beč, Austrija (AUT)
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)

Pogledaj kalendar