Jakostna ljestvica Saveza - vrednuju se turniri Hrvatskog kupa (HK) i Prvenstva Hrvatske (PH).


Zadnja verzija je 7. svibnja 2019.

Vrijedi do 01.01.2019.
POLETARCI (U11)
MLAĐI KADETI (U13)
KADETI (U15)
VETERANI 35+
VETERANI 45+
VETERANI 55+
 
Vrijedi do 31.12.2018.
- MLAĐI JUNIORI (U17)  (od 01.01.2018. vidjeti pod Rating ljestvice)
Vrijedi do 31.12.2017.

POLETARCI (U11)

MLAĐI KADETI (U13)

KADETI (U15)

- MLAĐIJUNIORI (U17) 

VETERANI 35+

VETERANI 45+

- VETERANI 55+

 

Vrijedi do 31.12.2016.
POLETARCI (U11)
MLAĐI KADETI (U13)
KADETI (U15)
MLAĐI JUNIORI (U17)
VETERANI 35+
VETERANI 45+

U11RL20171211

U13RL20171211

U15RL20171211

U17RL20171211

U11RL20161231

U13RL20161231

U15RL20161231

U17RL20161231

V35RL20161231

V45RL20161231

V55RL20161231

V35RL20181102

V45RL20181102

V55RL20181102

U11RL20181212

U13RL20181212

U15RL20181212

U11RL20190505

U13RL20190505

U15RL20190505

V35RL20190505

V45RL20190505

V55RL20190505

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
Datum
Naziv
Grad
Rujan
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
Bierun, Poljska (POL)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)

Pogledaj kalendar