Razvojni programi su oblici potpore koje sportske zajednice, od nacionalnih do međunarodnih, dodjeljuju perspektivnim sportašima određenog sporta koje za takvu potporu kandidiraju njihovi nacionalni savezi ili krovne udruge. 

AKTUALNI KORISNICI 


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti 
- nema
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
- nema
Badmintonska Europa - Future Stars
- nema
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV (predolimpijski ciklus): nema
- program III (kvalitetni sportaši):nema
- program II (mladi i perspektivni): 
- program I (mlađe dobne kategorije): nema


DOSADAŠNJI KORISNICI


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti
Neven Rihtar (2006.); Maja Pavlinić (2014); Inga Sadaić ( 2018)
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
Neven Rihtar (2005.) Ivan Tucaković (2013.), Filip Špoljarec (2013.) , Dorotea Sutara (2014)
Badmintonska Europa - Team Europe 
Neven Rihtar (za OI 2008), Luka Zdenjak (za OI 2012), Andrea Žvorc (2012); 

Badminton Europa - Future Stars

Maja Pavlinić (2014)

Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi

- program IV: Andrea Žvorc (za OI 2012).
- program III: Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović, Zvonimir Hoelbling;
- program II: Neven Rihtar i Maja Šavor; Luka Zdenjak i Zvonimir Đurkinjak;  Staša Poznanović; Petra Petranović, Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling, Lucija Vlah, Ivan Tucaković; Filip Špoljarec, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Luka Ban, Inga Sadaić
- program I: Lucija Vlah, Iva Skorup, Ivan Tucaković, Matija Kraljić, Fran Galjer, Dora Dragčević, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Leo Šutevski, Andrija Kraljić, Dominik Doko, Iva Šutevski, Borna Drvodelić, Dora Drvodelić, Ivona Kozak, Dorian Cvijanović, Inga Sadaić, Josip Meglić

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Studeni
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Seniori
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
International Series
Prosinac
12.12. - 15.12.
Italian International 2019
International Challenge
19.12. - 22.12.
Turkey Open 2019
International Series
Datum
Naziv
Grad
Studeni
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
Caldas da Rainha, Portugal (POR)
Prosinac
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
16.12. - 18.12.
Turkey Junior Open 2019
Ankara, Turska (TUR)
Siječanj
16.01. - 19.01.
VICTOR Polish Junior 2020
Przemysl, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Studeni
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
Medvode, Slovenija (SLO)
29.11. - 01.12.
Medvode Youth Cup 2019
Medvode, Slovenija (SLO)
Prosinac
05.12. - 08.12.
YONEX Estonian U17 International 2019
Tartu, Estonija (EST)
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Studeni
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Osijek (BK Osijek)
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
Cardiff, Wales (WAL)
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
Caldas da Rainha, Portugal (POR)
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
Medvode, Slovenija (SLO)

Pogledaj kalendar