Razvojni programi su oblici potpore koje sportske zajednice, od nacionalnih do međunarodnih, dodjeljuju perspektivnim sportašima određenog sporta koje za takvu potporu kandidiraju njihovi nacionalni savezi ili krovne udruge. 

AKTUALNI KORISNICI 


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti 
- nema
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
- nema
Badmintonska Europa - Future Stars
- nema
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV (predolimpijski ciklus): nema
- program III (kvalitetni sportaši):nema
- program II (mladi i perspektivni): 
- program I (mlađe dobne kategorije): nema


DOSADAŠNJI KORISNICI


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti
Neven Rihtar (2006.); Maja Pavlinić (2014); Inga Sadaić ( 2018)
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
Neven Rihtar (2005.) Ivan Tucaković (2013.), Filip Špoljarec (2013.) , Dorotea Sutara (2014)
Badmintonska Europa - Team Europe 
Neven Rihtar (za OI 2008), Luka Zdenjak (za OI 2012), Andrea Žvorc (2012); 

Badminton Europa - Future Stars

Maja Pavlinić (2014)

Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi

- program IV: Andrea Žvorc (za OI 2012).
- program III: Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović, Zvonimir Hoelbling;
- program II: Neven Rihtar i Maja Šavor; Luka Zdenjak i Zvonimir Đurkinjak;  Staša Poznanović; Petra Petranović, Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling, Lucija Vlah, Ivan Tucaković; Filip Špoljarec, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Luka Ban, Inga Sadaić
- program I: Lucija Vlah, Iva Skorup, Ivan Tucaković, Matija Kraljić, Fran Galjer, Dora Dragčević, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Leo Šutevski, Andrija Kraljić, Dominik Doko, Iva Šutevski, Borna Drvodelić, Dora Drvodelić, Ivona Kozak, Dorian Cvijanović, Inga Sadaić, Josip Meglić

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
BWF Super 300
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
International Challenge
26.02. - 29.02.
FZ FORZA Slovak Open 2020
Future Series
Ožujak
03.03. - 08.03.
YONEX German Open 2020
BWF Super 300
Datum
Naziv
Grad
Veljača
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)
26.02. - 01.03.
YONEX Dutch Junior International 2020
Haarlem, Nizozemska (NED)
Ožujak
04.03. - 08.03.
YONEX German Junior 2020
Berlin, Njemačka (GER)
12.03. - 14.03.
AMOT Israel Junior 2020
Rishon Le Zion, Izrael (ISR)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
Ožujak
02.03. - 04.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Zadar, Hrvatska (CRO)
06.03. - 08.03.
Donut Cup 2020
Zgornja Kungota, Slovenija
13.03. - 15.03.
Polish U17 International 2020
Imielin, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
21.03. - 21.03.
HK 2020 - I. krug - Veterani
Čakovec (BK Međimurje)
Svibanj
09.05. - 10.05.
HK 2020 - II. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
16.05. - 17.05.
Adria Masters International 2020
Opatija, Hrvatska (CRO)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
Barcelona, Španjolska (ESP)
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
Beč, Austrija (AUT)
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)

Pogledaj kalendar