Budaörs, Mađarska : tečajevi " BEC Strategic Planning Day & World Academy of Sport Courses"

  • 16. rujan 2019.

U Mađarskoj , od 1. do 3. studenog 2019. godine, održavaju se tečajevi "Strategic Planning Day", " National Administrators Course" i " Event Management Course ". Dio troškova pokriva BEC a prijave se zaprimaju do 23.9.2019.

Pročitaj više

Luka Ban osvojio dvije bronce, Sadaić, Pipunić, Janičić, Podvalej i Špehar po jednu!

  • 16. rujan 2019.

Prošlog je tjedna Slovenija organizirala dva turnira u konkurencijama do 11, 13, 15 i 19 godina.

Pročitaj više

Zvonimir Đurkinjak do 2. kola South Australia Internationala!

  • 16. rujan 2019.

Zvonimir Đurkinjak nastupio je u 2. kolu South Australia Internationala, gdje ga je zaustavio Malezijac Ali Sadikin.

Pročitaj više

Obavijest o održavanju tečaja za suce 5.10.2019. u Čakovcu

  • 12. rujan 2019.

U subotu 5.10.2019. u sklopu 3.kruga HK U11, U19 održat će se tečaj za suce.

Pročitaj više

TEM Junior i Youth počinju ovog petka: Veliki broj hrvatskih igrača nastupa u Sloveniji

  • 12. rujan 2019.

U slovenskim gradovima Mirni i Mokronogu igraju se badmintonski turniri od petka do nedjelje.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
Datum
Naziv
Grad
Rujan
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
Bierun, Poljska (POL)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)

Pogledaj kalendar