Natjecateljski pravilnik- opći akt o sustavu, uvjetima i organizaciji natjecanja u badmintonu 
dodatak natjecateljskog pravilnika 
obrazac prijave za domaćinstvo natjecanja
obrazac poziva na natjecanje 
zapisnik natjecanja 
izvješće vrhovnoga suca 
tablica bodovanja natjecanja 

DODATAK NATJECATELJSKOM PRAVILNIKU ZA NATJECATELJSKU SEZONU 2019.

1. Dobne skupine za natjecateljsku sezonu 2019. su:
Poletarci (U11) – rođeni 2009. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) – rođeni 2007. i mlađi ;
Kadeti (U15) – rođeni 2005. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) – rođeni 2003. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2001. i mlađi ;
Seniori – bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1984. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1974. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1964. i stariji .

2. Administrativni rokovi za natjecateljsku sezonu 2019.:
2.1 Trajanje natjecateljske sezone:  1. siječnja 2019. - 31. prosinca 2019.
2.2 Ljetni registracijski rok:  15. lipnja 2019. - 30. lipnja 2019.
2.3 Zimski registracijski rok:  15. prosinca 2019. - 31. prosinca 2019.
2.4 Rok za uplatu godišnje članarine:  31. prosinca 2018.
2.5 Rok za produženje sudačkih licenci:  15. prosinca 2018.

3. Administrativni rokovi u 2019.g. za natjecateljsku sezonu 2020.:
3.1 Rok za objavu Dodatka NP za natjecateljsku sezonu 2020.:  31. listopada 2019.
3.2 Rok za objavu Kalendara natjecanja za 2020. godinu:   31. listopada 2019.
3.3 Rok za prijave za organizaciju natjecanja iz Kalendara za 2020. godinu:  1.-10. studenog 2019.
3.4 Rok za određivanje organizatora natjecanja iz Kalendara za 2020. godinu:  15. studenog 2019.

Dodatak-NP-2018

izvjesce-vrhovnog

NP-2018

NP-2018-Tablice-bodovanja

obrazac poziva

obrazac-domacinstvo

zapisnik-natjecanja

NP-2019

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
Datum
Naziv
Grad
Rujan
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
Bierun, Poljska (POL)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)

Pogledaj kalendar