EUROPSKI KALENDAR


Opći kalendar - sva natjecanja iz rasporeda Badmintonske Evrope


Europska 
prvenstva - kontinentalna prvenstva po disciplinama i dobnim kategorijama

Europski kup 
- niz (circuit) međunarodnih prvenstava koji se igra tijekom  sezone u konkurenciji seniora i juniora sa ukupnim poretkom na kraju.




SVJETSKI KALENDAR

Opći kalendar - sva natjecanja iz rasporeda svjetske federacije (BWF)



OLIMPIJSKI KALENDAR

Olimpijske igre
 - Rio de Janeiro 2016.
- izlučni ciklus - 2015-6.

Olimpijske igre mladih - Nanjing 2014.
- za dobnu skupinu rođenu 1996-9.:  izlučni ciklus 29. IV. 2013. - 27. IV. 2014.

Nanjing izlučni ciklus

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
Datum
Naziv
Grad
Rujan
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
Bierun, Poljska (POL)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Zagreb Maksimir)
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)

Pogledaj kalendar