• Odaberite godinu kalendara:
  • 2019
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
10.01. - 13.01.
YONEX Estonian International 2019
International Series
10.01. - 13.01.
YONEX Estonian International 2019
International Series
17.01. - 20.01.
RSL Swedish Open 2019
International Series
Veljača
02.02. - 03.02.
PH 2019 - Seniori
Seniori
13.02. - 17.02.
2019 European Mixed Team Championships
Team Championships
19.02. - 24.02.
Spain Masters 2019
BWF Super 300
20.02. - 23.02.
Austrian Open 2019
International Challenge
26.02. - 03.03.
YONEX German Open 2019
BWF Super 300
27.02. - 02.03.
FZ FORZA Slovak Open 2019
Future Series
Ožujak
06.03. - 10.03.
YONEX All England Open 2019
BWF Super 1000
07.03. - 10.03.
54th Portuguese International Championships
International Series
12.03. - 17.03.
YONEX Swiss Open 2019
BWF Super 300
19.03. - 24.03.
Orleans Masters 2019
BWF Super 100
23.03. - 24.03.
HK 2019 - I. krug - Seniori
Seniori
28.03. - 31.03.
YONEX Polish Open 2019
International Challenge
Travanj
04.04. - 07.04.
Finnish Open 2019
International Challenge
11.04. - 14.04.
20th VICTOR Dutch International 2019
International Series
18.04. - 21.04.
VICTOR Croatian International 2019
Future Series
Svibanj
02.05. - 05.05.
Hellas International 2019
Future Series
04.05. - 05.05.
HK 2019 - II. krug - Seniori
Seniori
09.05. - 12.05.
LI-NING Denmark Challenge 2019
International Challenge
15.05. - 18.05.
FZ FORZA Slovenia International 2019
International Series
15.05. - 18.05.
B.A.B.B. German International 2019
Future Series
30.05. - 02.06.
YONEX Latvia International 2019
Future Series
Lipanj
01.06. - 02.06.
EPH 2019 - Seniori
Seniori
06.06. - 09.06.
Azerbaijan International 2019
International Challenge
06.06. - 09.06.
RSL Lithuanian International 2019
Future Series
12.06. - 15.06.
Spanish International 2019
International Challenge
24.06. - 30.06.
European Games 2019
Multisport Event
Srpanj
02.07. - 06.07.
2019 European Club Championships
Team Championships
10.07. - 14.07.
White Nigths 2019
International Challenge
16.07. - 21.07.
Russian Open 2019
BWF Super 100
Kolovoz
08.08. - 11.08.
Hellas Open 2019
International Series
12.08. - 15.08.
Bulgaria Open Championship 2019
International Series
19.08. - 25.08.
TOTAL BWF World Championships 2019
BWF Events
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
International Series
Rujan
04.09. - 08.09.
RSL Kharkiv International 2019
International Challenge
11.09. - 14.09.
YONEX Belgian International 2019
International Challenge
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
10.10. - 13.10.
LI-NING Cyprus International 2019
Future Series
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Seniori
Seniori
15.10. - 20.10.
DANISA Denmark Open 2019
BWF Super 750
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
BWF Super 750
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Future Series
29.10. - 03.11.
SaarLorLux Open 2019
BWF Super 100
30.10. - 02.11.
44th YONEX Hungarian International Championships 2019
International Challenge
Studeni
07.11. - 10.11.
FZ FORZA Norwegian International 2019
International Series
13.11. - 16.11.
AIG FZ FORZA Irish Open 2019
International Challenge
21.11. - 24.11.
Scottish Open 2019
International Challenge
21.11. - 24.11.
VICTOR Slovenia Future Series 2019
Future Series
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Seniori
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
International Series
Prosinac
12.12. - 15.12.
Italian International 2019
International Challenge
19.12. - 22.12.
Turkey Open 2019
International Series
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
17.01. - 20.01.
VICTOR Polish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
24.01. - 27.01.
Iceland International 2019
U19 (Junior International Series)
25.01. - 27.01.
Swedish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
Veljača
07.02. - 10.02.
9th MULTI ALARM Hungarian International Junior 2019
U19 (Junior International Series)
15.02. - 17.02.
XIII IBERDROLA Spanish Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
16.02. - 17.02.
HK 2019 - I. krug - Juniori
U19
22.02. - 24.02.
YONEX Italian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
27.02. - 03.03.
YONEX Dutch Junior International 2019
U19 (Junior International Grand Prix)
Ožujak
07.03. - 10.03.
YONEX German Junior 2019
U19 (Junior International Grand Prix)
14.03. - 16.03.
AMOT Israel Junior 2019
U19 (Junior International Series)
Travanj
05.04. - 07.04.
VALAMAR Junior Open 2019
U19 (Junior International Series)
13.04. - 14.04.
HK 2019 - II. krug - Juniori
U19
19.04. - 21.04.
Cyprus Junior 2019
U19 (Junior International Series)
Svibanj
10.05. - 12.05.
Hellas Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
17.05. - 19.05.
FZ FORZA Alpes International 2019
U19 (Junior International Series)
Srpanj
04.07. - 07.07.
Russian Junior White Nigths 2019
U19 (Junior International Series)
31.07. - 03.08.
FZ FORZA Ukraine Junior 2019
U19 (Junior International Series)
Kolovoz
08.08. - 11.08.
Bulgarian Junior International Championships 2019
U19 (Junior International Challenge)
16.08. - 18.08.
RSL Lithuanian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
U19 (Junior International Series)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
U19 (Junior International Series)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
U19
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
U19
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
U19 (Junior International Series)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Juniori
U19
Studeni
08.11. - 10.11.
FZ FORZA Slovak Junior 2019
U19 (Junior International Series)
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
U19 (Junior International Series)
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
U19 (Junior International Series)
Prosinac
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Juniori
U19
16.12. - 18.12.
Turkey Junior Open 2019
U19
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
11.01. - 13.01.
Nation to Nation U13 Team Competition 2019
U13
25.01. - 27.01.
Swedish U17 International 2019
BEC-U17
26.01. - 27.01.
HK 2019 - I. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
Veljača
15.02. - 17.02.
YONEX France U17 Open 2019
BEC-U17
16.02. - 17.02.
HK 2019 - I. krug - Poletarci
U11
Ožujak
01.03. - 03.03.
Donut Cup 2019
U11/U13/U15/U17
06.03. - 08.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Školsko natjecanje
14.03. - 16.03.
AMOT Israel Youth Inetrnational 2019
U13/U15
15.03. - 17.03.
VICTOR Polish U17 International 2019
BEC-U17
16.03. - 17.03.
HK 2019 - II. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
29.03. - 31.03.
YONEX Latvia U17 International 2019
BEC-U17
Travanj
04.04. - 06.04.
FZ FORZA Czech U17 International 2019
BEC-U17
12.04. - 14.04.
Srebrna žogica Lendava 2019
U11/U13/U15
13.04. - 14.04.
HK 2019 - II. krug - Poletarci
U11
19.04. - 21.04.
VICTOR JOT U17 2019
BEC-U17
20.04. - 22.04.
VICTOR JOT Youth 2019
U11/U13/U15
27.04. - 28.04.
27. Int. Junior Open Flypower Meraner Frühling - OTKAZANO
U11/U13/U15/U17/U19
Svibanj
02.05. - 05.05.
HEBAR U17 Bulgarian Open 2019
BEC-U17
10.05. - 12.05.
Austrian U17 Open 2019
BEC-U17
17.05. - 19.05.
Adria U17 International 2019
BEC-U17
17.05. - 19.05.
Adria Youth International 2019
U9/U11/U13/U15
24.05. - 26.05.
Polish U17 Open 2019
BEC-U17
25.05. - 25.05.
Čakovec Croatia osiguranje Youth International 2019
U11/U13/U15/U19
31.05. - 02.06.
Bodensee Jugend Turnier 2019
U11/U13/U15/U17
Lipanj
01.06. - 02.06.
EPH 2019 - Kadeti
U15
06.06. - 09.06.
BABOLAT German U17 Open 2019
BEC-U17
13.06. - 16.06.
Serbian Youth International 2019
U9/U11/U13/U15
14.06. - 16.06.
Serbia U17 International 2019
BEC-U17
28.06. - 30.06.
Spanish U17 International 2019
BEC-U17
Srpanj
04.07. - 07.07.
Russian U17 International White Nigths 2019
BEC-U17
12.07. - 14.07.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International 2019
BEC-U17
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Turkey U17 Open
BEC-U17
16.08. - 18.08.
BABOLAT French U17 International 2019
BEC-U17
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
BEC-U17
30.08. - 07.09.
2019 European U17 Championships
BEC-U17
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Youth International 2019
U11/U13/U15
13.09. - 15.09.
Swedish Youth Games (U17)
BEC-U17
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
BEC-U17
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
U9/U11/U13/U15
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
BEC-U17
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Poletarci
U11
10.10. - 13.10.
German Ruhr U17 International 2019
BEC-U17
18.10. - 20.10.
Austrian U17 International 2019
BEC-U17
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Poletarci
U11
Studeni
08.11. - 10.11.
Slovak Youth U15 2019
U15
08.11. - 10.11.
Swedish Youth Games (U17) 2019
BEC-U17
09.11. - 10.11.
PH 2019 - Kadeti
U15
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U17 2019
BEC-U17
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U13 2019
U13
16.11. - 17.11.
PH 2019 - Ml.kadeti, Ml.juniori
U13/U17
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
BEC-U17
29.11. - 01.12.
Medvode Youth Cup 2019
U11/U13/U15
Prosinac
05.12. - 08.12.
YONEX Estonian U17 International 2019
BEC-U17
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Poletarci
U11
13.12. - 15.12.
LI-NING Cyprus U17 International 2019
BEC-U17
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Veljača
09.02. - 10.02.
PH 2019 - Veterani
35+/45+/55+
Ožujak
23.03. - 24.03.
HK 2019 - I. krug - Veterani
35+/45+/55+
Svibanj
04.05. - 05.05.
HK 2019 - II. krug - Veterani
35+/45+/55+
18.05. - 19.05.
Adria Masters International 2019
35+/40+/45+/50+/55+/60+/65+
Kolovoz
02.08. - 11.08.
BWF World Seniors Championships
35+/40+/45+/50+/55+/60+/65+/70+
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
35+/45+/55+
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
10.01. - 13.01.
YONEX Estonian International 2019
International Series
10.01. - 13.01.
YONEX Estonian International 2019
International Series
11.01. - 13.01.
Nation to Nation U13 Team Competition 2019
U13
17.01. - 20.01.
RSL Swedish Open 2019
International Series
17.01. - 20.01.
VICTOR Polish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
24.01. - 27.01.
Iceland International 2019
U19 (Junior International Series)
25.01. - 27.01.
Swedish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
25.01. - 27.01.
Swedish U17 International 2019
BEC-U17
26.01. - 27.01.
HK 2019 - I. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
Veljača
02.02. - 03.02.
PH 2019 - Seniori
Seniori
07.02. - 10.02.
9th MULTI ALARM Hungarian International Junior 2019
U19 (Junior International Series)
09.02. - 10.02.
PH 2019 - Veterani
35+/45+/55+
13.02. - 17.02.
2019 European Mixed Team Championships
Team Championships
15.02. - 17.02.
XIII IBERDROLA Spanish Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
15.02. - 17.02.
YONEX France U17 Open 2019
BEC-U17
16.02. - 17.02.
HK 2019 - I. krug - Juniori
U19
16.02. - 17.02.
HK 2019 - I. krug - Poletarci
U11
19.02. - 24.02.
Spain Masters 2019
BWF Super 300
20.02. - 23.02.
Austrian Open 2019
International Challenge
22.02. - 24.02.
YONEX Italian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
26.02. - 03.03.
YONEX German Open 2019
BWF Super 300
27.02. - 02.03.
FZ FORZA Slovak Open 2019
Future Series
27.02. - 03.03.
YONEX Dutch Junior International 2019
U19 (Junior International Grand Prix)
Ožujak
01.03. - 03.03.
Donut Cup 2019
U11/U13/U15/U17
06.03. - 08.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Školsko natjecanje
06.03. - 10.03.
YONEX All England Open 2019
BWF Super 1000
07.03. - 10.03.
54th Portuguese International Championships
International Series
07.03. - 10.03.
YONEX German Junior 2019
U19 (Junior International Grand Prix)
12.03. - 17.03.
YONEX Swiss Open 2019
BWF Super 300
14.03. - 16.03.
AMOT Israel Junior 2019
U19 (Junior International Series)
14.03. - 16.03.
AMOT Israel Youth Inetrnational 2019
U13/U15
15.03. - 17.03.
VICTOR Polish U17 International 2019
BEC-U17
16.03. - 17.03.
HK 2019 - II. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
19.03. - 24.03.
Orleans Masters 2019
BWF Super 100
23.03. - 24.03.
HK 2019 - I. krug - Veterani
35+/45+/55+
23.03. - 24.03.
HK 2019 - I. krug - Seniori
Seniori
26.03. - 31.03.
Turkish Para-Badminton International 2019
Para Badminton
28.03. - 31.03.
YONEX Polish Open 2019
International Challenge
29.03. - 31.03.
YONEX Latvia U17 International 2019
BEC-U17
Travanj
04.04. - 06.04.
FZ FORZA Czech U17 International 2019
BEC-U17
04.04. - 07.04.
Finnish Open 2019
International Challenge
05.04. - 07.04.
VALAMAR Junior Open 2019
U19 (Junior International Series)
11.04. - 14.04.
20th VICTOR Dutch International 2019
International Series
12.04. - 14.04.
Srebrna žogica Lendava 2019
U11/U13/U15
13.04. - 14.04.
HK 2019 - II. krug - Juniori
U19
13.04. - 14.04.
HK 2019 - II. krug - Poletarci
U11
18.04. - 21.04.
VICTOR Croatian International 2019
Future Series
19.04. - 21.04.
Cyprus Junior 2019
U19 (Junior International Series)
19.04. - 21.04.
VICTOR JOT U17 2019
BEC-U17
20.04. - 22.04.
VICTOR JOT Youth 2019
U11/U13/U15
27.04. - 28.04.
27. Int. Junior Open Flypower Meraner Frühling - OTKAZANO
U11/U13/U15/U17/U19
Svibanj
02.05. - 05.05.
Hellas International 2019
Future Series
02.05. - 05.05.
HEBAR U17 Bulgarian Open 2019
BEC-U17
04.05. - 05.05.
HK 2019 - II. krug - Seniori
Seniori
04.05. - 05.05.
HK 2019 - II. krug - Veterani
35+/45+/55+
09.05. - 12.05.
LI-NING Denmark Challenge 2019
International Challenge
10.05. - 12.05.
Hellas Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
10.05. - 12.05.
Austrian U17 Open 2019
BEC-U17
15.05. - 18.05.
FZ FORZA Slovenia International 2019
International Series
15.05. - 18.05.
B.A.B.B. German International 2019
Future Series
17.05. - 19.05.
FZ FORZA Alpes International 2019
U19 (Junior International Series)
17.05. - 19.05.
Adria U17 International 2019
BEC-U17
17.05. - 19.05.
Adria Youth International 2019
U9/U11/U13/U15
18.05. - 19.05.
Adria Masters International 2019
35+/40+/45+/50+/55+/60+/65+
24.05. - 26.05.
Polish U17 Open 2019
BEC-U17
25.05. - 25.05.
Čakovec Croatia osiguranje Youth International 2019
U11/U13/U15/U19
30.05. - 02.06.
YONEX Latvia International 2019
Future Series
31.05. - 02.06.
Bodensee Jugend Turnier 2019
U11/U13/U15/U17
Lipanj
01.06. - 02.06.
EPH 2019 - Seniori
Seniori
01.06. - 02.06.
EPH 2019 - Kadeti
U15
06.06. - 09.06.
Azerbaijan International 2019
International Challenge
06.06. - 09.06.
RSL Lithuanian International 2019
Future Series
06.06. - 09.06.
BABOLAT German U17 Open 2019
BEC-U17
12.06. - 15.06.
Spanish International 2019
International Challenge
13.06. - 16.06.
Serbian Youth International 2019
U9/U11/U13/U15
14.06. - 16.06.
Serbia U17 International 2019
BEC-U17
17.06. - 23.06.
Irish Para-Badminton International 2019
Para Badminton
24.06. - 30.06.
European Games 2019
Multisport Event
28.06. - 30.06.
Spanish U17 International 2019
BEC-U17
Srpanj
02.07. - 06.07.
2019 European Club Championships
Team Championships
04.07. - 07.07.
Russian Junior White Nigths 2019
U19 (Junior International Series)
04.07. - 07.07.
Russian U17 International White Nigths 2019
BEC-U17
10.07. - 14.07.
White Nigths 2019
International Challenge
12.07. - 14.07.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International 2019
BEC-U17
16.07. - 21.07.
Russian Open 2019
BWF Super 100
31.07. - 03.08.
FZ FORZA Ukraine Junior 2019
U19 (Junior International Series)
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Turkey U17 Open
BEC-U17
02.08. - 11.08.
BWF World Seniors Championships
35+/40+/45+/50+/55+/60+/65+/70+
08.08. - 11.08.
Hellas Open 2019
International Series
08.08. - 11.08.
Bulgarian Junior International Championships 2019
U19 (Junior International Challenge)
12.08. - 15.08.
Bulgaria Open Championship 2019
International Series
16.08. - 18.08.
RSL Lithuanian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
16.08. - 18.08.
BABOLAT French U17 International 2019
BEC-U17
19.08. - 25.08.
TOTAL BWF World Championships 2019
BWF Events
20.08. - 25.08.
BWF Para-Badminton World Championships 2019
Para Badminton
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
U19 (Junior International Series)
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
BEC-U17
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
International Series
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
U19 (Junior International Series)
30.08. - 07.09.
2019 European U17 Championships
BEC-U17
Rujan
04.09. - 08.09.
RSL Kharkiv International 2019
International Challenge
11.09. - 14.09.
YONEX Belgian International 2019
International Challenge
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Junior International 2019
U19 (Junior International Series)
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Youth International 2019
U11/U13/U15
13.09. - 15.09.
Swedish Youth Games (U17)
BEC-U17
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
U19 (Junior International Series)
21.09. - 22.09.
HK 2019 - III. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
BEC-U17
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
U9/U11/U13/U15
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
U19
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
BEC-U17
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
U19
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Poletarci
U11
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
10.10. - 13.10.
LI-NING Cyprus International 2019
Future Series
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
U19 (Junior International Series)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U17 International 2019
BEC-U17
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Seniori
Seniori
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
35+/45+/55+
15.10. - 20.10.
DANISA Denmark Open 2019
BWF Super 750
15.10. - 20.10.
Denmark Para-Badminton International 2019
Para Badminton
18.10. - 20.10.
Austrian U17 International 2019
BEC-U17
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
U13/U15/U17
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
BWF Super 750
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Future Series
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
U19 (Junior International Series)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Juniori
U19
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Poletarci
U11
29.10. - 03.11.
SaarLorLux Open 2019
BWF Super 100
30.10. - 02.11.
44th YONEX Hungarian International Championships 2019
International Challenge
Studeni
07.11. - 10.11.
FZ FORZA Norwegian International 2019
International Series
08.11. - 10.11.
FZ FORZA Slovak Junior 2019
U19 (Junior International Series)
08.11. - 10.11.
Slovak Youth U15 2019
U15
08.11. - 10.11.
Swedish Youth Games (U17) 2019
BEC-U17
09.11. - 10.11.
PH 2019 - Kadeti
U15
13.11. - 16.11.
AIG FZ FORZA Irish Open 2019
International Challenge
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
U19 (Junior International Series)
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U17 2019
BEC-U17
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U13 2019
U13
16.11. - 17.11.
PH 2019 - Ml.kadeti, Ml.juniori
U13/U17
21.11. - 24.11.
Scottish Open 2019
International Challenge
21.11. - 24.11.
VICTOR Slovenia Future Series 2019
Future Series
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Seniori
27.11. - 30.11.
VICTOR Welsh International 2019
International Series
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
U19 (Junior International Series)
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
BEC-U17
29.11. - 01.12.
Medvode Youth Cup 2019
U11/U13/U15
Prosinac
05.12. - 08.12.
YONEX Estonian U17 International 2019
BEC-U17
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Poletarci
U11
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Juniori
U19
12.12. - 15.12.
Italian International 2019
International Challenge
13.12. - 15.12.
LI-NING Cyprus U17 International 2019
BEC-U17
16.12. - 18.12.
Turkey Junior Open 2019
U19
19.12. - 22.12.
Turkey Open 2019
International Series

Raspored natjecanja ažurira se tijekom natjecateljske sezone.

Zadnja verzija je 5. kolovoza 2019.

Kratice za vrste natjecanja:
HK - Hrvatski kup
PH - Prvenstvo Hrvatske
PN - podmladačko natjecanje
VN - veteransko natjecanje
EMK - Europski mlađejuniorski kup
EJK - Europski juniorski kup (MJP – međunarodno juniorsko prvenstvo)
EJP - Europsko juniorsko prvenstvo
SJP - Svjetsko juniorsko prvenstvo
EK - Europski kup (MP – međunarodno prvenstvo)
SK - Svjetski kup (OP – otvoreno prvenstvo)
EP - Europsko prvenstvo
SP - Svjetsko prvenstvo
EU - Europska univerzijada
SU - Svjetska univerzijada
EI - Europske igre
OI - Olimpijske igre

Dobne skupine u 2019. su:
Poletarci (U11) - rođeni 2009. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) - rođeni 2007. i mlađi ;
Kadeti (U15) - rođeni 2005. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) - rođeni 2003. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2001. i mlađi ;
Seniori - bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1984. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1974. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1964. i stariji .

Analiza-Kalendara-2018

Dodijeljivanje natjecanja 2018

Kalendar 2018

Analiza Dodjele natjecanja 2019

Dodijeljivanje natjecanja 2019

Kalendar 2019